Termínová listina 2009
06.04.2009 11:29pokusná verzia - budeme ju aktualizovať - aspoň nejaký prehľad
Apríl 2009 |
|||||
X | 03.04. | Majstrovstvá SŠ a ZŠ | 50m | Poprad | |
X | 04.04. | 05.04. | Medzinárodné majstrovstvá SR kategórie Masters | 50m | Košice |
prihl. | 18.04. | Banskobystrický plavecký pohár 2009 – 4.kolo | 25m | Žiar nad Hronom | |
prihl. | 19.04. | Šalgótarján Maďarsko | 25 m | Šalgótarján/HU | |
24.04. | 26.04. | Austria Meeting | 50m | Wien/AUT | |
25.04. | Jarné majstrovstvá SSOPZ - dlhé trate | 25m | Banská Štiavnica | ||
25.04. | 26.04. | Veľká cena Českých Budějovic | 50m | Č.Budejovice/CZE | |
máj 2009 |
|||||
prihl. | 02.05. | Memoriál Pavla Šteinera | 25m | Martin | |
prihl. | 08.05. | 10.05. | ORCA cup | 50m | Bratislava |
09.05. | 10.05. | Trojstretnutie CZE-SVK-POL | 50m | POL | |
09.05. | Severoslovenský pohár 2009 - 2.kolo | 25m | Liptovský Mikuláš | ||
16.05. | 17.05. | Velká cena Ostravy | 50m | Ostrava/CZE | |
16.05. | Jarné majstrovstvá SSOPZ | 50m | Žilina | ||
do 17.05.2009 | odplávať oblastné majstrovské súťaže - jarná časť | ||||
23.05. | 24.05. | O Pohár mesta Handlová - kat-"C" | 25m | Handlová | |
29.05. | 31.05. | Veľká cena Slovenska | 50m | Bratislava | |
jún 2009 |
|||||
06.06. | 07.06. | Súťaž olympijských nádejí (juniorské kat. MEJ, EYOF) | 50m | Košice | |
05.06. | 07.06. | Praha 2009 | 50m | Praha/CZE | |
13.06. | 14.06. | Memoriál P.Vajdu | 25/50m | Púchov | |
12.06. | 14.06. | Letné majstrovstvá SR starších žiakov (13-14 roční) | 50m | Štúrovo | |
19.06. | 21.06. | Letné majstrovstvá SR mladších žiakov (11-12 roční) | 50m | Humenné | |
26.06. | 28.06. | Majstrovstvá SR juniorov a seniorov | 50m | Bratislava | |
júl 2009 |
|||||
04.07. | 05.07. | Majstrovstvá Európy juniorov v diaľkovom plávaní | OV | Porec/CRO | |
06.07. | 11.07. | Letná svetová univerziáda - plavecká časť | 50m | Belehrad/SRB | |
08.07. | 12.07. | Majstrovstvá Európy juniorov (jri 91-92, jky 93-94) | 50m | Praha/CZE | |
18.07. | 25.07. | EYOF (jri 93-94, jky 95-96) | 50m | Tampere/FIN | |
19.07. | 02.08. | Majstrovstvá sveta (FINA) mužov a žien | 50m | Rím/ITA | |
august 2009 |
|||||
29.08. | Štúrovské stovky | 50m | Štúrovo | ||
september 2009 |
|||||
15.09. | 20.09. | Majstrovstvá Európy - Masters | 50m | Seville/ESP | |
19.09. | LEN Congres | Copenhagen/DEN | |||
26.09. | Banskobystrický plavecký pohár 2009 – 5.kolo | 25m | Rimavská Sobota | ||
október 2009 |
|||||
03.10. | Konferencia SPF | ||||
03.10. | Severoslovenský pohár 2009 - 3.kolo | 25m | Liptovský Mikuláš | ||
10.10. | Jesenné majstrovstvá BaOPZ - dlhé trate, "A", "B", "J+S" | 25m | Bratislava, FEI STU | ||
10.10. | Veľká cena Púchova | 25m | Púchov | ||
17.10. | 18.10. | Štiavnický kahanec | 25m | Banská Štiavnica | |
17.10. | 18.10. | Plzeňské sprinty | 50m | Plzeň/CZE | |
24.10. | Jesenné majstrovstvá SSOPZ - dlhé trate | 25m | Žiar nad Hronom | ||
24.10. | 25.10. | Pohár Delfína | 25m | Nové Zámky | |
november 2009 |
|||||
31.10. | 01.11. | Maritim cup | 25m | Trenčín | |
07.11. | 08.11. | Banskobystrický pohár, 5.ročník | 25m | Banská Bystrica | |
07.11. | Jesenné majstrovstvá SSOPZ | 25m | Handlová | ||
do 08.11.2009 | odplávať oblastné majstrovské súťaže - jesenná časť | ||||
14.11. | Banskobystrický plavecký pohár 2009 – 6.kolo | 25m | Žiar nad Hronom | ||
14.11. | Severoslovenský pohár 2009 - 4.kolo | 25m | Martin | ||
14.11. | 15.11. | Pohár rektora SPU | 25m | Nitra | |
14.11. | 15.11. | Velká cena Znojma | 25m | Znojmo/CZE | |
21.11. | 22.11. | Velká cena Brna | 25m | Brno/CZE | |
28.11. | 29.11. | Memoriál Jozefa Baláža - kat."C" | 25m | Prešov | |
december 2009 |
|||||
04.12. | 06.12. | Multistretnutie | 50m | ||
10.12. | 13.12. | Majstrovstvá Európy v krátkom bazéne | 25m | Istanbul/TUR | |
04.12. | 06.12. | Zimné majstrovstvá SR mladších žiakov (11-12 roční) | 25m | Nové Zámky | |
11.12. | 13.12. | Zimné majstrovstvá SR starších žiakov (13-14 roční) | 25m | Spišská Nová Ves | |
18.12. | 20.12. | Majstrovstvá SR juniorov a seniorov v krátkom bazéne | 25m | Trenčín |
———
Zpět